BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

SKRADŽIAI ŽEMĘ


 • kai nežinai kas esi

 • kai nežinai kas tavo draugai

 • kai pasiklysti pasaulyje

 • kai nebemoki svajot

 • kai nebetiki

 • kai jauties išduotas

 • kai esi ne vienas, bet jauties vienišas

 • kaip viskas slysta iš po kojų, o svajonės dužta

 • kai nežinai ko nori

 • kai pasuki ne ten

 • kai laiko neišeina atsukt atgal, kad ir kaip norėtum

 • KAI AŠAROS AKYSE APTEMDO ŠIRDĮ…

Rodyk draugams

Garsiausia pasaulio pora.Pliusas ir minusas.

Sakoma,kad priešingos asmenybės traukia vienas kitą. Taip, tai gryna tiesa. Tai tikriausiai gražiausios poros.Tokios įvairiapusės ir įdomios. Bet ar iš to kas gero? Kai į gyvenimą žiūrit skirtingai ir siekiat atskirų tikslų,ar galima tikėtis pasiekt kažko bendro? Kažin… Ir baigias istorija. Su daug ašarų ir liūdesiu širdyje. Žinoma būna ir gerų pabaigų-kai skirtingi žmonės siekia bendro tikslo. Kartais pasiseka. Gražu…Man labiau tinka pirmas variantas. Taigi man belieka susilygint su garsiausia pasaulio pora- Saule ir Mėnuliu:) Jie yra,bet niekada kartu…Tik auštant juos gaubia paslaptinga migla kurioje gali girdėti ir užuosti:”Buvo gera.Nepamiršiu.”


p.s.#1 Į tą pačią upę du kartus neįbrisi… (?!)


 

Rodyk draugams

~?~

Grojant liūdnai dainai,supant nusivylusių,vienišų ir liūdnų žmonių,susisukus į dabar vieninteli gerą dalyką namie, šiltą ir jaukų megztinį, užsimąsčiau apie tai kas mus supa. Apie tai ko mes siekiam ir tikimes… Apie tai kas esam. Nežinau kas aš esu, todėl tuo labiau negaliu nieko pasakyti apie Jus. Taigi rašau tik už save. Atrodo viskas gerėja,bet…Išgirdus liūdna draugo balsą, ar pamačius ašaras draugės akyse suprantu, kad niekada viskas gerai nebūna. Ir pradedu ieškot kokios to blogumo priežastys,o kadangi geriausiai pažystu save tai nuo čia ir pradedu. Pradeda lašnoti. Taip nemaloniai ir piktai šalti lietaus lašai krapnoja tau galvoje.. Kas esi? Koks esi? Kodel toks esi? Ką darai ne taip? Kas nuo tavęs priklauso ir ką gali pakeist? Ir taip klausimas po klausimo nemaloniai užlaša tau ant nosies. Tiesiai prieš akis-jis prašo atsakymo… O tu nesugalvoji. Vis daugiau mąstai ir vis liūdniau daros, kai supranti jog negali atsakyt i klausimą kuris padėtų suprast kuriuo keliu eit ir ko tikėtis iš savęs ir gyvenimo. Tai taip ir einu per gyvenimą -kiekvieną dieną ieškodama savęs… Bet rasdama tik po maža gabalėli karts nuo karto. Nenuleidžiu rankų-rasiu!

Rodyk draugams

Naujieji metai TAIKOS bute

Jau trečia 2008 metų diena… Kolkas šie metai niekuo negeresni už anuos.Bet nieko-optimizmas(žiaurus požiūris i žmogaus kančias) vis dar dega manyje.Kaip vienas žmogus sakė-juk esu iš prigimties teigiamų emocijų;) Taigi ” be parkių” žengsiu toliau ir sieksiu šių metų tikslų, bet pagrindinis tikslas pradėtas įgyvendint jau 2007aisiais-su Kokurūzu keičiam požiūri.Statom naują gyvenimą ir brindam lauk iš bankroto (ašaros daug kanuoja, o mums niekas nemoka). Noriu greitu metu padėt susigrąžint drauges. Ir pati jas atgauti. Draugai juk vieni svarbiausių žmonių mano gyvenime. Bet čia taip be parkių… Juk aš vis tiek ostysiu.Visada taip būna kai kitiems gera darai. Bet tai gali kvepėt ir skaniai :}Taigi nusimato dar vieni sunkūs metai su optimizmo ir gerų emocijų doze, su naujais žmonėmis ir su naujais nuotykiais;) Su tikejimu, kad viskas bus gerai-juk visi žmonės ir įvykiai mūsų gyvenime atsiranda, nes patys juos prisišaukiam. Neorginaliai ir ostančiai-Greta.

Rodyk draugams